Pracujeme od pondělí do pátku - víkendy po domluvě
Tel.: +420 604 933 592

POLEPY A CELOPOLEPY

ZMĚNA BARVY VOZIDLA S ŽIVOTNOSTÍ AŽ 12 LET

Celopolep vozidla se stává celosvětově stále populárnější.

Auto si můžete nechat polepit kvůli reklamě, stylu nebo dokonce jako alternativu k lakování vozidla. Důvodem polepu vašeho auta může být cokoli. Pro celopolepy vozidel používáme špičkové folie značek Avery Dennison, Oracal a 3M. Díky tomu si lze vybrat z několika stovek barev a povrchových úprav. Životnost folií je až 12 let.

Proč čekat na dodání auta s požadovaným lakem o měsíce déla? Proč platit za tovární lak o desetitisíce více? Proč si nechat ničit originální lak? Proč měnit auto, pokud se mi jž nelíbí barva? NECHTE SI VOZIDLO POLEPIT. OCHRÁNÍTE TOVÁRNÍ LAK, ZMĚNÍTE BARVU, HOTOVO JE BĚHEM NĚKOLIKA DNŮ A MŮŽETE SI VYBRAT Z NĚKOLIKA STOVEK BAREV.

 


PROČ CELOPOLEP

Může se stát, že starý nátěr popraská, vybledne a poškodí se nepřízní počasí
U starších vozů se již nevyplatí celý vůz přestříkat. Dokonce i levný lak se nevyplatí. Nízká kvalita barvy dokáže udělat kapky, vzhled pomerančové kůry, nelze vůz nastříkat rovnoměrně. Všechny tyto faktory mějte na paměti. Polep je ideální způsob jak rychle a s nižšími náklady předělat vzhled vašeho staršího vozu. Nebo pouze části vozu.


Vystoupit z řady a vybrat si barvu z nejširší nabídky samolep 
Pokud se rádi ukazujete, jste extravagantní nebo máte auto jako svého miláčka - nové samolepy vám poskytnou nepřeberné množství barev, odstínů a variant povrchových úprav. Snadno lze přidat akcenty, závodní pruhy, loga a další doplňky. Všechno je možné a vaše původní barva zůstává nedotčena.


Inzerujte svou firmu! 
Polepte vozidlo identitou vaší společnosti a kontaktní informace vás snadno dostanou na místní trh. Pokud je auto pořád na cestách, není lepší reklama. Chcete levnější variantu? Můžeme vám vytvořit částečný polep, což znamená méně tisku a menší instalace, které vám dokáží ušetřit peníze.


Není nic žádoucího a cenějšího, než původní tovární lak
S polepem můžete změnit vzhled vašeho vozu klidně několikrát a zároveň chránit a zachovat původní barvu! Polepy jsou skvělé pro ty, kteří chtějí např. i dočasné řešení, nebo pro ty, kteří chtějí měnit věci často! Do pěti let lze polep jednoduše sundat.


Pyl, ptačí trus, asfalt, brusivo, vosky a další vlivy mohou snadno způsobit poškození laku, zvláště pokud nejsou vyčištěny hned! 
Kdežto poškozenou nebo poškrábanou samolepu lze vyměnit, aniž by museli míchat barvy. Jednoduše sundáte poškozený vinyl a nahradíte jej novým kusem.


Při hledání nového nebo ojetého vozidla někdy kupující narazí na perfektní auto, ale barva není ideální
Exteriérové i interiérové barevné kombinace jsou pro kupující a nadšence velmi důležité. Ale nekoupit úžasné auto jenom kvůli barvě? Vinylem můžete rychle změnit fádní barvu na barvu svých snů.


Prodáváte své auto? Můžete ho nechat polepit, aby vypadalo jako nové a přitažlivější pro potenciální kupce
Vaše polepené vozidlo bude vynikat a pravděpodobně získáte i více zájemců! Dávejte si ale pozor na barvy, které mohou být méně žádoucí kupujícími. Jako kupující ale musíte počítat s tím, že původní barva pod samolepou nemusí být dokonalá. U novějších vozidel vinyl chrání originální barvu a pomáhá zachovat prodejní hodnotu ojetého automobilu s původní tovární barvou!


Chránit tovární barvy s vinylovou fólií
Vinylem můžete chránit váš lak od nečistot, špíny, asfaltu, poškrábání. Dokonce i ruční mytí může znehodnotit původní lak. Vinyl bude chránit lak, který zůstane ve vynikajícím stavu. Když se budete chtít v budoucnu vrátit k původní barvě, stačí samolepu sundat.


Už jste někdy viděli matný lak? Jste si jistý, že to byla barva?
S kvalitním filmem a prvotřídní instalací může Vaše auto vypadat ještě lépe než barva! Nemusíte se starat o nepřesnosti nebo nedokonalosti barvy. Při správném použití vinylu je povrch vždy hladký a bez jakýchkoli zabarvení.


Polepit jedinečnou barvou, originálním designem nebo unikátní reklamou pro podporu vašeho podnikání
Ať už budete řešit design auta nebo reklamní polep vašeho vozového parku, vnější vzhled by měl vždy vypadat unikátně. Všichni se musí otočit.

MÁM ZÁJEM